Kapsamlı ürün yelpazesi | Murrelektronik

Sistem Partneriniz

Panodan sahaya bağlantı arayüzleri

Murrelektronik elektrik ve elektronik ürünlerin montajında kolay bir arayüz ile birlikte geniş ürün bir yelpazesi sunmaktadır.

Tüm ürünler detaylı bir şekilde tasarlanmıştır.Sadece kendi aralarında değil sisteminizlede uyumlu olarak çalışmaktadır. Geniş ürün çeşitliliği ile sistemizi kurmanızı kolaylaştırıp bakım, onarım ve işletme maliyetlerinden tasarruf etmenizi sağlayarak daha verimli makina yapısı oluşturmanıza katkı sağlıyoruz.

 

Pano İçi Elektronik Ürünler

Murrelektronik pano komponentleri, makina ve sistem kurulumlarında optimum güç yönetimi sağlar. Tüm bileşenler birbirleriyle uyumlu bir şekilde çalışır.

Ürünlere

Arayüzler

Panoda bulunan arayüzler birçok kurulumun önemli parçasını oluşturmaktadır.Murrelektronik size geniş ürün olanakları ile hızlı bağlantı,kolay ayrıştırma ve haberleşme imkanı sunmaktadır.

Ürünlere

I/O Sistemleri

Murrelektronik I/O sistemleri ile sensor ve aktüatörlerinizi kontrol edebilirsiniz. Farklı model ve çeşitlerdeki ürünler ile pratik bir şekilde endüstriyel haberleşme sağlayabilirsiniz.

Ürünlere

Bağlantı Teknolojisi

Murrelektronik kablo setlerinin lider tedarikçisi konumundadır.Tüm kablo gruplarında sonsuz çeşit,renk ve bağlantı tipleri sunmaktadır.

Ürünlere
Her zaman ulaşılabilir!
Sorularınız ile ilgileniyoruz...