Sıkça sorulan sorular | Murrelektronik

Sıkça sorulan sorular

Cevabınızı burada bulun!

İK ve bölüm iş arkadaşlarımız sorularınızı yanıtlamaktan mutluluk duyacaktır.

Çabalarınızı ve maliyetleri minimumda tutmak için çevrimiçi başvuru formunu kullanmanız en iyi yol olacaktır. İlgili pozisyon açığının alt kısmında linki bulacaksınız. E-posta aracılığıyla bewerbung@murrelektronik.de adresine ya da posta ile başvurabilirsiniz. Bizimle iletişime geçmek için lütfen aşağıdaki adresi kullanın:

Murrelektronik GmbH
Personalwirtschaft
Falkenstraße 3
71570 Oppenweiler

Tüm mevcut pozisyon açıklarımızı internet sitemizde bulacaksınız. Elbette doğrudan ya da e-posta aracılığıyla başvurmak için sunulan linki kullanmanız istenmektedir. Doğrudan başvurduğunuzda, lütfen hangi iş ve alan ile ilgili olduğunuzu belirtin. İhtiyaç olması durumunda başvurunuzu dikkate almaktan mutluluk duyacağız.

Başvurunuz bize sizin ile ilgili ilk izlenimi kazanma olanağını sağlamalıdır. Lütfen bu yüzden başvurunuzun iyi düzenlenmiş ve eksiksiz olduğundan emin olun. Bize profesyonel güçlü yönlerinizin, kişisel deneyiminizin ve odak noktalarınızın nerede olduğu gösterin ve ilgili pozisyon açığına ilişkin başvurunuzda bahsedin.

Kapak mektubundan ayrı olarak lütfen detaylı, tablo halindeki CV'yi ve ilgili tüm sertifikaları PDF formatında ekleyin. Yukarıdakilerin tümünü bir belgede birleştirmeniz en iyisidir. Ayrıca lütfen en erken başlama tarihinizi ve beklentiniz olan maaşı bize bildirin.

İnternet sitemizde bulunan pozisyon açıkları sürekli olarak güncellenmektedir ve en yeni halde tutulmaktadır. Paylaşılan tüm işler pozisyon açığıdır.

İnternet sitemizde bulunan ilgili pozisyon açığı başvurunuz ve de herhangi bir sorunuz için irtibat noktasının adını da içerecektir.

Başvurunuz bize ulaşır ulaşmaz, İK bölümü ilgili bölüm ile mümkün olan en kısa sürede belgelerinizi ve kısa aday listesi adaylarını kontrol eder. Eğer tanıtma belgeleriniz pozisyon açığını karşılıyorsa, sizi kişisel olarak tanımak amacıyla bir görüşme için davet edeceğiz. Profesyonel ve kişisel seviyede bizimle uyum içinde olursanız, ikinci bir görüşme yapılacaktır. Bizim sizden etkilendiğimiz kadar siz de bizden etkileniyorsanız, sizi yeni iş arkadaşı olarak şirketimizde karşılamayı dört gözle bekleyeceğiz. Başvurulara en kısa sürede yanıt vermek için elimizden geleni yapıyoruz. Daha fazla süre olması gibi olası olmayan durumlarda, başvurunuzun durumunu sormak için bizi arayabilirsiniz.

Bir görüşmeden önce diken üstünde olmak kesinlikle normaldir. Buna rağmen iyi hazırlanmış olmak kendinizi daha güvenli hissetmenize yardımcı olacaktır. Başvurunuzu tekrar detaylı olarak okuyun ve şirket olarak bizimle ilgili araştırmanızı yapın. Sonuç olarak, karşılıklı çıkar tam uyum için de bir temeldir.

Başvurunuz ve başvuru süreciniz ile ilgili herhangi bir diğer sorunuz var ise, bizimle iletişime geçmek konusunda tereddüt etmeyin.

Sizinle buluşmayı dört gözle bekliyoruz.

Bizimle nasıl iletişime geçin

Telefon bilgileri
Lütfen aşağıdaki numaraları arayın:
+90 212 222 22 98

e-posta aracılığıyla başvurular
Lütfen aşağıdaki e-mail adresine mailinizi gönderin:
kariyer@murrelektronik.com.tr

Doğrudan bize başvurma

Size uygun teklif edilen bir iş yok mu? İnternet sitesinde size uygun olan bir pozisyon yok mu? Öyleyse, basit bir şekilde bize doğrudan başvurabilirsiniz.

info@murrelektronik.com.tr

Her zaman ulaşılabilir!
Sorularınız ile ilgileniyoruz...