Mobil uygulamalar için esnek çözümler | Murrelektronik

Mobil Uygulamalar

Bireysel kurulum çözümleri

Tarım makinelerinin toz kaldırdığı kuru tarlalar. Kar küreme araçlarının temizlediği buzlu yolar. Oduncuların, çamur ve kirle mücadele ettiği ıslak orman zeminleri. Bu türden, her gün içinde bulununabilecek çalışma koşulları, yüksek kaliteli ve dayanıklı elektrik tesisat çözümlerine ihtiyaç duyar.

Bizler, otomasyon uzmanları ve merkezden bağımsız kurulum teknolojisinin kurucularından olarak, kapsamlı bir şekilde test edilmiş ve gerçekten sağlam, sızdırmaz ve güvenilir; modüler bir ürün sistemi sunuyoruz. Bireysel ve modüler seçenekler sunan kurulum çözümlerimiz, mobil uygulamalarda kullanılan yüksek basınçlı temizleyicilere de dayanıklıdır. Takılıp-çıkarılabilir kablolarımız ve dağıtım modüllerimiz sayesinde onarım ve yeni parçalar takarak sistem genişletme mümkündür. Murrelektronik ve Data Panel uzmanları olarak iş yerinizde sizlere bizzat tavsiyede bulunurken aklımızda her daim sloganımız vardır : En iyi çözüm için hep birlikte: Tak - çalıştır.

Data Panel’i Ziyaret Edin 

Maksimum esneklik

CANopen xtremeDB fieldbus bloğu, girişler ve çıkışlar için sekiz port sunar.

Dijital, analog, PWM/PWM (I), rasyometrik, counter/frekans sinyal türleri ayrı ayrı yapılandırılabilir. Güvenilir DT bağlantı teknolojisi sayesinde, xtremeDB, hazır kablo setleri ve bağlantı kabloları ile kullanılabilir veya tek telli kablo demetlerine mükemmel şekilde entegre edilebilir. Data Panel'in fieldbus modülleri ve Murrelektronik'in hazır kabloları, gerçekten sağlam, sızdırmaz ve güvenilir olduklarını kanıtlamıştır.

Basınçlı yıkayıcıya dayanıklı

Önceden test edilmiş bağlantı kabloları sadece kurulum ve bakım sırasında zamandan tasarruf etmeyi sağlamaz, aynı zamanda sağlamlıkları ve sızdırmazlıkları sayesinde mobil makinelerin, olağanüstü koşullarda bile bozulmaksızın, dayanıklı bir şekilde çalışmasını sağlar. Murrelektronik'in profesyonel bağlantı kabloları tamamen kapalı veya enjeksiyon baskılıdır aynı zamanda ortama ve basınçlı yıkamaya her daim dayanıklıdır. Tüm bağlantı kabloları, xtremeDB pasif ve aktif dağıtım bloklarımız kullanılarak uyumluluk ve sızdırmazlık için tasarlanmıştır. Mobil Otomasyon: „Tak - çalıştır!“

Akılcı Kurulum

Mobil makinelerin pazar payı, "akılcı kurulum teknolojisi" konusunda henüz emekleme aşamasındadır. Kablo demetleri ve terminal kutuları bir çok uygulamada kullanılan son teknoloji ürünlerdir. Hızla gelişen teknoloji ve makine çeşitliliği sebebiyle, mevcut "kablo demeti" konsepti, özellikle küçük ve orta ölçekli üretim partileri için sınırlarına ulaşmıştır. Sinyal dağıtımı için kullanılan xtremeDB pasif dağıtıcılar, gerekli kablolarla kullanıldığında, mobil makinalara hızlı ve kolay bir şekilde yerleştirilebilecek modüler bir kontrol konsepti oluşturur. Daha önceleri oldukça zaman alan sorun giderme işlemi de böylece en az indirilir ve makine ne zaman isterseniz o zaman, kolayca, genişletilebilir.

Özelleştirilmiş kurulum çözümleriniz için varız!

1. Adresiniz
2. Spam koruma
Lütfen aritmetik problemin sonucunu girin.
captcha
* Zorunlu alan
Her zaman ulaşılabilir!
Sorularınız ile ilgileniyoruz...