Sonraki Seviye Çözümler | Murrelektronik
Murrelektronik İleri Seviye Çözümler

Next Level Solutions

Smart Service
for Smart Systems

Broşürü İndirin
Murrelektronik İleri Seviye Çözümler

Teknoloji değişir, biz de öyle. Bazen hızlı, bazen yavaş ama sürekli. Dijital dönüşüm burada ve şimdiden dünya genelinde insanları etkisi altına aldı. Birçok fırsat ortaya çıkardı ve beraberinde yeni zorluklar da getirdi.

Teknoloji geçişleri söz konusu olduğunda, Murrelektronik her zaman bir düşünce lideri olmuştur. Yeni trendler kendilerini standartlar haline getirirken biz başından beri işin içindeydik. Tüm bunlara olan yaklaşımımızı açıklayacak tek bir soru var: Müşterilerimiz bu yeni teknolojilerden nasıl yararlanabilir?

En son teknoloji geçişi, beş ana unsur tarafından yönlendirilir:

IO Link Logosu
IO-Link Tanıtımı

IO-Link, fieldbus protokolünden bağımsız olarak sensörleri ve aktüatörü birbirine bağlayan tek uluslararası standarttır. Bu kanıtlanmış bağlantı teknolojisinin geliştirilmesi, basit sensörleri ve aktüatörleri akıllı cihazlarla değiştirmeye yönelik çok önemli bir adımdır.

 

Tanıtım Yazısını İndirin

IoT Logosu
Nesnelerin İnterneti

Murrelektronik için nesnelerin interneti, verileri akıllı cihazlardan buluta aktarmanın yeni bir yoludur. Bu işlem, PLC’den bağımsızdır ve verileri daha yüksek seviyeli bir sisteme aktarmak için gereklidir.

 

Tanıtım Yazısı İndirin

Profibus'tan Profinet Logosuna
Fieldbus'tan Endüstriyel Ethernet'e Geçiş

.... geleneksel, kapalı devre sistemlerden açık, Ethernet tabanlı sistemlere geçişi temsil eder. PROFINET standardı, minimum montaj çabasıyla yüksek performans, olağanüstü işlevsellik ve basit hizmet sağlar.

 

Tanıtım Yazısı İndirin

Güvenlik Logosu
Safety

Şimdiye kadar, makinenizde veya sisteminizde bir safety sisteminin tasarlanması, ikinci bir kontrol birimi gerektiriyordu. Safety sensörleri, kontrol sistemine bağlanarak, aktüatörleri diğer tüm cihazlardan bağımsız olarak güvenilir bir şekilde kapatmak için kullanılır.

 

Tanıtım Yazısını İndirin

Mekatronik elemanlar
Mekatronik Elemanlar

Makinelerin ve tesislerin elektrik tesisatında modüler tasarıma doğru bir eğilim mevcuttur ve biz de bu eğilimi destekliyoruz. Üreticiden ve sistemden bağımsız olarak önceden monte edilmiş ve önceden yapılandırılmış makine elemanları sunuyoruz. Bunları standart bileşenler olarak otomasyon konseptinize entegre edebilirsiniz. Bu, basitleştirilmiş tasarımlar sağlar ve makinelerinizdeki ve sistemlerinizdeki ayrı bileşenlerin sayısını azaltır.

   

Tanıtım Yazısını İndirin

Randevu alın, uzmanlarımız size tavsiyede bulunsun!

Büyük ve küçük ölçekli işlerde sizi desteklemek için yanınızdayız. Tesis-içi-envanterden kapsamlı teknik ve ekonomik konseptler oluşturmaya ve hatta mevcut malzemeyi tanımlamaya kadar. Optimum çözümü uygularken, sizi teknik hususlar, elektronik katalog bilgileri ve hatta devreye alma konusunda destekleyeceğiz. Ürünler teslim edildiğinde ve sisteme yerleştirildiğinde satış sonrası hizmetler için bile her zaman sadece bir telefon uzağınızda olacağız. 40 yıldan fazla değerli sektör deneyimine sahibiz ve bu yüzden sizi bir sonraki seviyeye taşıyabiliriz!

 

İletişim Talebi

Her zaman ulaşılabilir!
Sorularınız ile ilgileniyoruz...