Toplumsal Sorumluluğumuz | Murrelektronik
Murrelektronik sosyal olarak düşünülür

Toplumsal Sorumluluğumuz

Aile Bağları

Aile şirketi olarak Murrelektronik sadece çalışanlarına karşı değil ayrıca dünya çapında şubelerinin ve fabrikalarının olduğu topluluklara karşı da sorumluluğunun bilincindedir. Toplumsal sorumluluğumuz aşağıdaki ilkeler tarafından yönlendirilmektedir:

Murrelektronik...

... geleceğe bakmaktadır

Genç insanlar bizim geleceğimizdir. Aktif olarak spor ve kültürel aktiviteler ile stajyerliklerini/çıraklıklarını geliştirerek dengeli bir yaşam tarzı teşvik ederiz.

... dinamiktir

Kararlılık, azim ve istek başarıyı garanti etmektedir. Bu değerleri okul projeleri, gönüllü projeler, spor ve kültürel etkinlikler ile teşvik ederiz.

... sosyal yönden duyarlıdır

Kurumsal sorumluluğumuzu ciddiye alırız. İnsanlara hayattan yeniden keyif alma şansı veren, yardım ve destek sağlayan geniş bir dizi sosyal projeyi destekleriz.

... bölgesel ve uluslararasıdır

Fabrikalarımız ve şubelerimiz topluluklarında kilit işverenler ve sponsorlardır. Aktif olarak lokal hayır kuruluşlarını ve girişimleri destekleriz.

... güvenilir bir ortaktır

Uzun dönemli projelere odaklanırız. Amacımız, fonumuz ile kulüplere, iş ortaklarına ve projelere güvenli destek vermektir. Bu şekilde, sürdürülebilir gelişim elde ederiz.

Murrelektronik aşağıdakilerin uzun dönem sponsorudur:

Saõ Paulo'da Casa do Zezinho

1990'larda kuruluşundan itibaren Saõ Paulo'da bulunan Casa do Zezinho'ya destek verdik. Bu yurt, aksi durumda açlık içinde yaşayacak olan 1,500 Brezilyalı çocuk için bir sığınaktır. Çocuklara eğitim sağlamakta, becerilerini ve potansiyellerini keşfetmelerine ve geliştirmelerine yardımcı olmaktadır.

HC Oppenweiler/Backnang ve TV Oppenweiler 1911 e.V.

1982 yılından beri HC Oppenweiler/Backnang ve TV Oppenweiler 1911 e.V. hentbol takımlarının ana sponsoruyuz. Bunlar, merkezimizin bulunduğu kentteki en büyük spor kulüpleridir ve çoğu çalışanı olan bölge halkının hayatlarında önemli rol oynamaktadır.

Her zaman ulaşılabilir!
Sorularınız ile ilgileniyoruz...