Murrelektronik'te çalışma | Murrelektronik

Murrelektronik sizin gibi insanları aramaktadır

Yaptıkları işten keyif alan ve

bir farklılık yaratmak isteyen
ve bizimle birlikte büyüyen kendini adamış insanları aramaktayız.

Fikirlerinizi

gerçekleştirmek için size rahatlık sağlıyoruz.
İşlerini bilen ve işini yeni yollara genişleten profesyoneller bize her hususta uyuyor.

 

Başarılı bir gelecek

için başlangıçlar teklif ediyoruz.
Geleceğini başarılı bir şekilde bizimle şekillendirmek isteyen, öğrenciler ve stajerler için.

 

Gelin ve bizi görün

Mevcut boş alanlarımızı ve eğitim tekliflerimizi öğrenin.

 

İşveren olarak biz

Başarımız başlıca kendini adamış çalışanlarımıza, yenilikçi ürünlerimize, pazar ve müşteri merkezciliğine, etkili lojistiklere ve kalite bilincine dayanmaktadır.

Bundan dolayı gurur duyuyoruz: 1975 yılında Oppenweiler'de kurulan şirketimiz bugün sadece ulusal temelde değil ayrıca uluslararası temelde lider bir konumda bulunmaktadır.

Murrelektronik'te biz uzun-dönemli bağlantılar oluşturmak için çaba harcıyoruz. Ve sadece teknik açıdan değil, ayrıca özellikle müşterilerimizle yakın bağlantılarımız ile de. Bu nedenle çalışan memnuniyetine ve refahına önem veriyoruz. Bunu çeşitli hizmetler ve yardımlar ile desteklemeyi amaçlıyoruz.

İşveren olarak Murrelektronik
Başlama

İşinizdeki ilk gününüzde, kapsamlı, koordine bir alıştırma isteyebilirsiniz. Yeni iş arkadaşlarından ve irtibat noktalarından alınan destekler, ilk birkaç hafta işinize ayak uydurmanıza yardımcı olacaktır. Hemen başlangıçtan itibaren takımınızın bir parçasısınız.

Geri bildirim

Yıllık görüşmeleriniz sırasında, bölüm müdürünüz ile gelişim olasılıklarınızı, çalışma ortamınızı, işinizi ve gelecek hedeflerinizi algılayış şeklinizi gözden geçirecek ve değerlendireceksiniz. Bu durumda adalet, şeffaflık ve ileriye dönük olmak bizler için oldukça önemlidir.

Gelişim

Murrelektronik'te kişisel ve profesyonel becerilerinizi geliştirmeniz için çeşitli olasılıklar sunuyoruz. Kurum içi ve harici eğitim kurslarının yanında ayrıca kariyer olasılıklarınızı teşvik etmek için birçok diğer personel gelişimleri üzerine sizlerle birlikte çalışıyoruz.

Sağlık

Çalışanlarımızın sağlığı bizim için önemlidir! Bu yüzden yıllık sağlık günümüzün yanı sıra, çeşitli konuşmalar ve spor etkinlikleri düzenliyoruz. Şirket doktorumuz çalışanlarımıza her konuda fikir vermekte ve onları bilgilendirmektedir. Kantinimizdeki lezzetli öğle yemeklerinin yanı sıra seçiminizi ayrıca taze meyvelerden ve geniş salata seçeneklerinden yapabilirsiniz.

Takdir

Çalışanlarımızı takdir etmek kurumsal kültürümüzün bir parçasıdır. Bu nedenle, yazın ve Yeni Yıl resepsiyonlarında bir araya gelme gibi yıllık çalışan partileri organize ediyoruz. Şirket yıl dönümü kutlamalarımızda, ayrıca, uzun süre hizmet veren çalışanlarımıza sadakatleri ve bağlılıkları için maddi açıdan bir "teşekkür" sunuyoruz.

Yaratıcılık

Kendi fikirleriniz ile katkıda bulunma fırsatını veriyoruz. Fikir yönetimi sistemimiz sayesinde, çalışanların tümü çeşitli ödüller kazanma şansı ile fikirlerini ve iyileştirme önerilerini sunabiliyorlar.

Takım çalışması

Dünya çapında 3,200'i aşkın çalışanımız ile işbirliği ve takım çalışması bizim için özellikle önemlidir. Bunu, sadece bölümler içinde işbirliği ile değil ayrıca işten sonra birlikte dışarı çıkarak ya da etkinliklere giderek güçlendiriyoruz.

Evimiz

Oppenweiler'de bulunan merkezlerimizin size sunacak çok şeyi var. Zira merkezi olarak Stuttgart ve Heilbronn arasında bulunan kırsal yerleşimlerde rahatlamak ve soluk almak için ideal ortamı bulacaksınız. Kısmen düşük kiralar ve yeşil doğal manzaralar sizin ve sevdikleriniz için keyifli bir çalışma ortamı ve ev oluşturmaktadır.

Çeşitlilik

Çeşitlilik ve farklılık küresel bir şirket olarak günlük işlerimizin bir parçasıdır. Her çalışana değer veriyoruz ve kökenlerine, yaşlarına ya da cinsiyetlerine bakmaksızın fikirlerine ve davranışlarına saygı duyuyoruz.

Küresel

Beş üretim merkezi ve birçok satış şubesi ile 50 ülkede temsil ediliyoruz. Uluslararası projeler ve küresel ağımız sayesinde, hemen başlangıçtan itibaren değerli bir deneyim kazanma fırsatına sahip olacaksınız.

Her zaman ulaşılabilir!
Sorularınız ile ilgileniyoruz...