Felsefe ve Misyon | Murrelektronik
Murrelektronik çalışanları fikir alışverişinde bulunuyor

Felsefe
ve Misyon

Yol Gösterici İlkemiz

Sistem otomasyonunu ve makine aksamını yeni zirvelere çıkarmayı amaçlıyoruz. Bizler bunları, daha kolay, daha hızlı ve daha karlı hale getirmek istiyoruz. Müşterilerimize tek bileşenden (örn. güç kaynağı) sıfır pano sistemi kurulumuna kadar müşteri çözümlerini sunuyoruz.

 • Merkezi olmayan kurulum konseptleri için Murrelektronik fieldbus modülleri

  Sıfır pano, dağıtılmış yaklaşım

  Kontrol panosundan bileşenleri alıyoruz ve sahaya taşıyoruz. Böyle yaparak kurulumları esnek, uygun maliyetli ve kullanıcı dostu hale getiriyoruz. Bu durum rekabetçiliğinizi arttırmakta ve sistemlerinizi dördüncü endüstri devrimine hazır hale getirmeye yönelik önemli bir adımdır.

 • Murrelektronik Bağlantı Teknolojili Murrelektronik Pasif Dağıtıcı

  Konektörler - neden başka bir şey kullanasınız ki?

  Hazır baskılı sensör ve valf kablolarımız ile hazır baskılı dağıtım kutularımız kurulum zamanını %40 oranında azaltmakta ve hatasız, güvenilir bağlantılar temin etmektedir.

 • Maksimum Sistem Uygunluğu

  LED durum göstergeleri, bir dizi değerli bilgi sağlar. Sistemde maksimum çalışma zamanını sağlamak için yüksek kaliteli ürünlerimiz ile birleştirin. Müşterilerimizin günümüz pazarında rekabetçi kalmasını sağlayarak yatırımın kısa süre içerisinde sizlere kazandırmasını sağlamaktadır.

Murrelektronik Innovation ampul

Müşteri Odaklı

Müşterilerimizi dinliyoruz. Müşterilerimiz, sistemlerindeki problemlerin ve zorlukların tam olarak nerede olduğunu biliyorlar. En iyi çözümleri bulmak için, Murrelektronik gibi deneyimli bir ortağa güveniyorlar.

Bizler, endüstri çapında güvenilir bir firma olduk. 40 yılı aşkın bir süredir ambalajlama, lojistik ve otomotiv dahil olmak üzere çeşitli endüstrilerden müşteriler ile çalışmaktayız. En iyi yaptığımız iş ise otomasyon sistemleri için gelişen ve uygulanan özel çözümlerdir.

Sahip olduğumuz çok-disiplinli know-how ile müşterilerimizin uzman bilgisini birleştirdiğimizde, makineleri ve sistemleri için en iyi çözümü bulmaktayız. Bunların tümü, Murrelektronik tecrübesi ile yapılmaktadır.

Murrelektronik Bağlı Kalın kampanyasının sembolik görüntüsü

Bağlı kalın

Murrelektronik'te sadece teknik olarak değil müşterilerimiz, çalışanlarımız ve tedarikçilerimiz ile uzun süren bağlantılar kurmak için çaba gösteriyoruz. Şirket ruhumuz ve yönümüz bu bağlantılar ile yönlendirilmektedir.

Murrelektronik, müşterimizin beklentileri üzerinde ve ötesinde hizmet vermeyi esas almaktadır. Sistemlerinizi nasıl daha iyi hale getirebiliriz? Nasıl daha karlı hale getirebiliriz? Nasıl daha uzun ömürlü hale getirebiliriz?

Çalışanlarımızın küresel takımımıza getirdiği deneyimleri ve fikirleri takdir ediyoruz. Geri bildirimleri ve katkıları sürekli büyümemiz ve başarımız için kilit bölümlerdir.

Ayrıca tedarikçilerimiz ile sahip olduğumuz ilişkilere de değer veriyoruz. Murrelektronik çarkının hiç durmadan dönmesini ve gittikçe büyümesini sağlıyorlar.

 

Daha Fazla Bilgi

Her zaman ulaşılabilir!
Sorularınız ile ilgileniyoruz...