Murrelektronik dünya çapındakalite demektir | Murrelektronik
Murrelektronik kalite demektir - dünya çapında

Üretim
ve Kalite

Garanti Edilen Kalite

Dünya çapında bulunan üretim tesislerimizin her birinde aynı yüksek kalitede üretim hatları ve prosesleri bulunmaktadır. Sonuç olarak, nereden aldığınıza bakmaksızın Murrelektronik ürünlerin tamamını aynı standartta satın alırsınız. Küresel tedarik zinciri yönetim sistemimiz - dünya çapında 32,000 m²'den fazla alanda - üretim ve lojistik tesislerimizde uygunluğu sağlamaktadır, böylelikle ihtiyacınız olduğu zaman ihtiyacınız olan ürüne sahip olabilirsiniz.

Üretim ve Lojistik

Müşterilerimize hızlı teslimat süreleri sağlamaktayız. Bunu yapmak için dünyada beş üretim tesisimiz ile sizlere hizmet sunmaktayız. Üretim noktalarımız, ürünlere ihtiyacınız olduğunda mevcut olmasını sağlamaktadır. Aşağıdaki konumlardan birine tıklayarak her bir tesisin uzmanlık alanları ile ilgili daha fazla bilgi edinin.

IO modül için üretim merkezi – Oppenweiler, Almanya

Oppenweiler üretim tesisinde - endüstriyel ağ sistemleri için ileri üretim hattımız bulunmaktadır. Üretim süreçleri de en az mamuller kadar moderndir - Endüstri 4.0, ürün, süreç izlenebilirliği ve insan-makine işbirliğine dayalı üretim bu alandaki modern otomasyonun tüm yelpazesini kapsamaktadır.

Temel ürünler: IP20 ve IP67 alanı için endüstriyel ağ sistemi modülleri

Endüstriyel ağ sistemi (fieldbus) üretim turu

ISO 9001 sertifikası

Konnektör Üretim Merkezi – Stollberg, Almanya

Erz Dağlarında bulunan tesisimizde her şey kablo ve konnektör çevresinde dönmektedir. 30.000'i aşkın farklı parça numarasının geliştirilmesi ve üretilmesi burada gerçekleşmektedir. Murrelektronik Express (MEX) parçaları ayrıca bu konumdan çıkmaktadır. MEX isimli ürünler müşteri talebini karşılamak için daha kısa bir hazırlık süresine sahiptir.

Temel Ürünler: M8/M12 Dairesel konnektörler, M12 Güç Kabloları, M23 Güç Kabloları, Valf Bağlantı Kabloları ve Prizleri

konnektör üretimi turu

ISO 9001 sertifikası

Güç Kaynağı Üretim Merkezi– Stod, Çek Cumhuriyeti

Stod fabrikası alan açısından ne büyüğüdür. Güç kaynaklarımızın çoğu burada üretilmektedir. Bu tesis ayrıca transfromatörler için gelişim ve tasarım yerimizdir.

Temel Ürünler: Transformatörler, Güç Kaynakları, MICO, Arayüzler, Bastırıcılar, konnektörler

Transformatör Üretimi Turu

ISO 9001 sertifikası

Yetkinlik Merkezi - Şangay, Çin

Şangay fabrikası Asyalı müşterilerimizin teslimat zamanlarını hızlandırmak için tasarlanmıştır ve yapılmıştır. Fabrikamız, yerel pazarın spesifikasyonlarını karşılamak için transformatör üretiminde uzmanlaşmaktadır.

Temel Ürünler: Transformatörler, Güç Kaynakları, M8 ve M12 Dairesel konnektörler ve Valf Bağlantı Kabloları

Kablo Üretim Merkezi – USA

Altanta, Georgia'nın kuzey kısmında bulunan fabrikamızda Kuzey Amerika pazarı için 10,000'den fazla farklı konnektör türü geliştirilmiştir ve üretilmiştir. Bu durum kısa teslimat zamanları ile yerel talebi karşılamamızı sağlamaktadır ve odak noktası pazara özel gereksinimlere yönlendirilebilir.

Temel Ürünler: M8 ve M12 Dairesel konnektörler, TPE Kablo Kılıfları

Lojistik Merkezi – Oppenweiler, Almanya

Dünya çapındaki müşterilerimize hızlı ürün teslimatını sağlamayı amaçlıyoruz. Bunu yapmak için Amerika, Avrupa ve Asya'da bulunan depolarımız ile dünyanın her yerine hızlı teslimat yapıyoruz.

En büyük lojistik merkezi Oppenweiler, Almanya'da Murrelektronik merkezinde bulunmaktadır. Tam otomatik antrepo sistemi güç kaynağı, arayüz, IO sistemleri ve bağlantı teknoloji sektörlerinden 45,000'den fazla farklı ürünü ve 1,000,000'dan fazla sürekli stok malzemesini tutmaktadır. Bu temelden yola çıkarak dünya çapındaki müşterilerimiz için en kısa teslimat zamanları garanti edilebilir.

Test Merkezi – Oppenweiler, Almanya

Murrelektronik, Oppenweiler Almanya’da bulunan tesisinde kendi test merkezine ve EMC laboratuvarına sahiptir. Test Merkezi diğer firmaların ürünleri ile birlikte kendi ürünlerini de test etmektedir. Yeni ürün gelişiminde hayati bir rol oynamaktadır ve bu bizim için büyük bir avantajdır. EMC (elektromanyetik test) laboratuvarımız, DAkkS (Deutsch Akkreditierungsstelle GmbH) tarafından akredite edilmiştir ve bizler de elektrik güvenliği, ortam direnci ve daha fazlası ile ilgili bu ve diğer testleri yerine getiriyoruz.

Ürünleri test etme ve onaylama bizlere ürün geliştirme aşamasında, tasarım ve inşaat aşamasındaki masrafları azaltmada yol gösterirken, ürünlerin pazara daha hızlı bir şekilde girmesini sağlamaktadır.

Oppenweiler(DE)
Stollberg(DE)
Stod(CZ)
Şangay(CHN)
Atlanta(USA)
Lojistik merkezi
Test merkezi

Vaadimiz

“Sıfır hata” bulunan bir tesise sahip olmak için çaba harcıyoruz. Sürekli olarak teknik süreçleri iyileştirmek amacıyla makine aksamı, tesis ve kalite kontrollerine yatırım yapıyoruz.

Yüksek kaliteli ürünlerimiz tedarikçi bağlılığının, zaman içinde kendini kanıtlamış süreçlerin ve sürekli iyileştirme tedbirlerinin sonucudur.

Tesislerimizin tümü DIN ISO sertifikalıdır ve düzenli olarak denetlenmektedir.

Her zaman ulaşılabilir!
Sorularınız ile ilgileniyoruz...