Murrelektronik

Su anda buradasiniz: Murrelektronik – stay connected / Firma / Test Merkezi

Murrelektronik Test Merkezi

Tüm ürünler için "Asit testi"

Murrelektronik bütün ürünleri pazara ulaşana kadar birçok test aşamasından geçmektedir. Bütün ürünlerimiz yasal gerekliliklerle uyumlu olarak müşterilerimizin kalite standartlarını karşılamalıdır. Murrelektronik tüm kalite kontrol testlerini test merkezlerinde yapmaktadır.

Murrelektronik testlerini  ürünlerin elektromanyetik uyumluluklarının sağlandığı EMC laboratuvarlarında yapmaktadır.EMC yönetimi CE sembolünü kullanabilmenin en önemli koşullarından biridir. Murrelektronik test merkezi sıklıkla kullanılan EMC testlerine uyumlu olarak çalışmaktadır.

Düşük voltaj bildiriminde en önemli nokta ürün korumasıdır: normal kullanım koşulları altında ürünler kullanıcılara zarar verici olmamalıdır. Test merkezinde ürünlerin kaçak akım ölçümleri ve yüksek voltaj testleri gibi gerekli olan testleri yapılır, hava boşlukları veya sızıntı yollarının var olup olmadığını belirlenir.

Ürünlerin teknik özellikleri test ve doğrulama alanında son ayrıntısına kadar test edilir ve her bir bileşenin endüstriyel olarak yeterliliği kanıtlanır. Araştırmalar ürünlerin olumsuz çevresel etkilere dayanabilir olup olmadığını ortaya koymaktadır. Ürünler dayanıklılık testleri sırasında birkaç hafta boyunca aşırı kullanım şartlarına tabi tutulur. Uzun vadeli testler yüksek kalite standartlarına ulaşmaya yardımcı olur.

Murrelektronik test merkezi önemli bir hizmet sağlayıcısıdır ve aynı zamanda diğer şirketlerin test imkanlarını kullanmasına olanak verir.

Test merkezine +49 (71 91) 47-334 arayarak veya pruefzentrum@murrelektronik.de adresine e-mail göndererek ulaşabilirsiniz.

Dünya çapında temsilcilik

Dünya çapında temsilcilik

Murrelektronik baglantılara önem verir. Dünya çapındaki yerel ofislerimizden ve iş ortağı fimalarımızdan sizin için önemli bütün bilgilere ulaşabilirsiniz.

devami

News

Murrelektronik Components in Theatre Automation

Ağu 13, 2019
The world of theatre is a magical place where storytelling comes to life in front of a collective audience....

Commissioning made easy

Tem 01, 2019
With Cube67’s Machine Option Management, Hermle AG significantly reduces the time spent on software...